• Přečíslování tel.čísel viz. kontakty

4. 2. 2018

Vážení rodiče a příznivci školy,

vzhzledem k tomu, že chceme ještě více zlepšit možnost komunikace mezi vámi a námi, došlo k přečíslování tel. čísel. Prosím věnujte pozornost této informaci

Pokud budete chtít mluvit s jednotlivými pedagogy, vyberte správné číslo:

ředitelna:  312 672 339 ( Renata Kosová, Pavla Krejčí, Eva Krausová)

sborovna 1. patro: 312 671 292 ( Š. Veselá, S. Perscheová, J. Dimová, J. Kuncová, P. Němec, R. Žižková, P. Povondrová, M. Smetanová, L. Ondráček)

sborovna přízemí: 312 524 227 (P. Chocholová, S. Marková, M. Pospíšilová, D. Knížetová, I. Knížetová, I. Šmolíková, R. Slámová)

školní družina: 312 524 228 (P. Krejčí, R. Slámová)

• 1.2. proběhl projektový den Les ve škole

4. 2. 2018

Děti se seznamují se životem v lese za doprovodu domácích skřítků, kteří se v něm ztratili a řeší různé úkoly.

V této lekci měli za úkol dokončovat pohádky, které se odehrávají v lese (O Smolíčkovi, O Budulínkovi).

Vyplňují si vybarvují k tomu určený deníček. V lese zkontrolovaly domečky pro zvířátka a přinesly jim dobroty.