• Sportovní den

23. 9. 2017

V pátek 29.9. 2017 se koná  pro žáky 1.-9. roč Sportovní den a vyučování končí pro všechny v 11:40.

• Mobilní uživatelé

Vážení mobilní uživatelé,

Váš rozvrh si můžete zkontrolovat i na Vašem mobilním zařízení. Pokud máte iPad, iPhone nebo zařízení s OS Android, můžete si stáhnout nativní aplikaci pro Vaše zařízení.

Pro více informací klikněte here.

• Rozvrhy a suplování

Vážení učitelé a žáci,

můžete si zkontrolovat Váš rozvrh a aktuální suplování. Stačí kliknout na odkaz v horní části stránky.

• Vznik této www stránky

21. 9. 2017
            Stránka naší školy je konečně na internetu. Najdete tu množství různých funkcí a zajímavostí. Seznamy žáků, tříd, učitelů, rozvrhy, aktuální suplování a řadu jiných údajů.